Paste Group jest idealny dla Ciebie! W swoim sklepie stacjonarnym mają niezliczoną ilość kolekcji płytek, które pozwalają na znalezienie tych idealnych. Z Polski bądź z południa Europy, nawet najbardziej wymagających klient znajdzie coś dla siebie. Zanim odwiedzisz sklep, sprawdź kolekcje na stronie internetowej: http://www.paste-group.pl/nasza-oferta

Hiszpańskie płytki w Poznaniu – tylko w Paste Group

Większość ludzi kojarzy sobie hiszpańskie płytki z dużą ilością wzorów i kolorów. Jest to prawda, ale nie do końca. Ostatnimi czasy dosyć popularne stały się też wzory klasyczne bądź takie modele, które są w stanie świetnie pasować do wielu różnych styli, np. retro. Świetnie się komponują z drewnianymi posadzkami bądź stanowią piękny element dekoracyjny w nowoczesnych łazienkach. Ostatnie lata to boom na płytki heksagonalne, z idealnym kształtem plastra miodu.

Włoska Elegancja w Polsce

Jeśli jednak bardziej podobają ci się klasyczne wzory, lubi jesteś za bardzo ciekawymi prostymi kolekcjami, to dla Ciebie idealne będą włoskie płytki. Poznań jest miejscem, w którym od lat tego rodzaju materiały są sprowadzane, i dzięki temu dostępność włoskich płytek jest niezwykle dobra. Jakość sprowadzanych materiałów jest na najwyższym poziomie. Furorę robi włoski marmur, który jest niezwykle piękny i doskonale pasuje do naszych kuchni.